Triple Net Capital triplenetcapital.ee

Triple Net Capital

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Triple Net Capital on Eesti kapitalil põhinev kinnisvaraarendaja. Meie trumbiks on luua terviklikke kõrge kvaliteediga elukeskkondi koos hoolikalt läbimõeldud ümbritseva taristu ja avaliku ruumiga. Meie soov on panustada Eesti elukondliku kinnisvara kaasaegseks muutmisele. Oma 5 tegutsemisaasta jooksul on meie käe all valminud ligi 1000 iseloomuga korterit ning ettevalmistuses umbes sama palju kodusid ja 100 000 m² äripinda.

Oleme noor, ent mitmekülgse kompetentsiga meeskond, keda iseloomustab ambitsioonikus ja kirg tahta alati enamat. Olgu tegu kodude või äriruumidega, meie südameasjaks on arendada lahendusi, mis loovad väärtust kõigi jaoks.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Triple Net Capital panustab juba aastaid jätkusuutlikke elukeskkondade rajamisse. Otsime alati uusi võimalusi, kuidas oma jalajälge veelgi vähendada. Meie jaoks loob liitumine GreenDice’iga koostöö, millega saame anda oma panuse tehnikaprügi vähendamiseks ning tulevikuga arvestava ja jätkusuutliku tehnika tarbimiskultuuri tekkeks.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Oleme alati proovinud rakendada uute arenduste väljatöötamisel parimaid praktikaid, näiteks on meie projektid tavapärasest nõudest kõrgema energiamärgisega. Kõik uued projektid on juba kõrgeima ehk A energiamärgisega ning energiasäästlike hoonete katustel hoolitsevad madalamate kommunaalkulude eest päikesepaneelid.

Lisaks suuname ehitajat valima kauakestvaid ja kvaliteetseid lahendusi süsteemides nagu ventilatsiooniseadmed ja jahutus ning meie kliendid hindavad seda väga. Loomulikult on meie arendustes olemas ka elektriautode laadimissüsteemi valmidused, mis käivad kooskõlas tänapäevaste vajadustega.

Samuti oleme taotlemas oma esimest LEED Gold rohehoone sertifikaati Vektori projektile, mis teeb selle arenduse jätkusuutlikuks ja tulevikku vaatavaks investeeringuks.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Meie peamisteks koduostjateks on eestlased ja seepärast panustame eelkõige nende heaolule ning turvalisusele. Kuna meie keskmine klient on 1-2 lapsega pere, kes kolib Lasna-, Õis- või Mustamäelt meie uusarendusse, siis teeme omalt poolt kõik, et nende uus kodu oleks 21. sajandi standardi järgi jätkusuutlik, pikalt kestev ja õdus.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia