ISIS Medical www.isismedical.ee

ISIS Medical

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

ISIS Medical on Eesti turul tegutsenud aastast 2003. Tegutseme nii perearstinduse, laborivarustuse, kui laiemalt meditsiinitehnika ja -tarvikute valdkonnas nii Eestis kui ka kaugemal. Müüme kliendile eelkõige avatust ja usaldusväärsust, tagades klientide ja partneritega toredad, tugevad pikaaegsed ärisuhted, mis oleks vastastikku nii hästi arendavad, kui äriliselt edasiviivad.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Tundus koheselt kift idee ja liitumises polnud küsimustki! Väärtustame oma töötajaid ning hoiame nende töövahendite taseme tehnika paratamatu kiire arengu juures alati võimalikult kõrgena mistõttu vahetame arvutid välja 3-5 aasta jooksul. Siiski on ka peale seda perioodi ülejääv tehnika väga heas korras ning on igas mõttes mõistlik leida sellele uus omanik, kes sellest veel aastaid rõõmu tunneb. Eriti sümpatiseeris Greendice`i idee pakkuda läbi ringmajanduse erinevate koolide õpilastele kvaliteetset arvutitehnikat enesearenduseks.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Peame ettevõttes “jalajälje” jätmist ümbritsevasse keskkonda väga oluliseks ning anname endast maksimumi, et see oleks võimalikult väike. Pakume töötajatele kaugtöö võimalust, tegutseme võimalikult paberivabalt jne.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Kuna ISIS Medical on ka ise 100% eestimaisel kapitalil põhinev ettevõte, siis loomulikult oleme huvitatud eelkõige oma kodumaa arengust. Igaühe panus on selleks vajalik, et meil kõigil oleks võimalikult säästev kuid samas pidevalt arenev elukeskkond.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia