Coop Pank www.cooppank.ee

Coop Pank

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Oleme kasvule orienteeritud eestimaine pank, mille aktsiad on noteeritud Tallinna börsil ning Coop Pank kuulub tuhandetele eestimaalastele.

Meie sooviks on anda hoogu Eesti ettevõtetele ja aidata inimestel viia ellu oma unistus igas Eestimaa nurgas – nii maal kui ka linnas. Meid iseloomustab julgus teha pangandust uuenduslikult, luues pangateenuseid, mis sobituks meie kliendi igapäevase eluga. Oleme oma klientide jaoks olemas interneti- ja mobiilipangas, pangakontorites ja ligi 330 Coopi kaupluses üle Eesti.

Coop Pank gruppi kuuluvad: Coop Pank AS, Coop Liising AS, Coop Finants AS, Coop Kindlustusmaakler AS, CP Varad AS, SIA Prana Property.

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Oleme seni iseseisvalt otsinud võimalusi, kuidas meie kasutatud tehnikaseadmed taaskasutusse suunata, aga see on olnud selline õhina põhine tegevus. GreenDice’l on põhjalikult suurem plaan olemas, mis imeliselt sobitub meie nägemusega ning aitab leida õiget sihtgruppi Eestis.

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

See on pidev protsess ja oleme sellele teel käimas koos üldise teadlikkuse kasvuga. Oleme asunud oma tegevuse keskkonnamõjusid kontrollima ning tegeleme nende alandamisega.

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Meil on oma suuraktsionäri COOP ühistutega sama eesmärk: „viia elu edasi igas Eestimaa nurgas“. Toetame seda läbi oma põhitegevuse ning püüame olla kohal, et ka kõiki muid vajadusi ning võimalusi tuvastada.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia