Breden www.bredenkids.ee

Breden

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Disainime ja valmistame peamiselt lastele mütse ja salle, valikus on laimudelite valik erineva aastaaja jaoks ning paljudes värvides ja mustrites. Meie tooted on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest ja meie mütsidega on lastel väga mugav ja mõnus õues olla. Emmed on ka rõõmsad.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

GreenDice maailmavaade ja teenus mida firma osutab, kõnetas otse südamest südamesse ja on tore olla edaspidi osaline selles.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Valime loodussõbralikud materjalid (meriino, orgaaniline puuvill), trükime mustrid kemikaalide vabalt ning valmistamine tooted võimalikult lõpptarbijale lähedal. Tänu toodete kõrgele kvaliteedile kannab neid mitu last ja neid saab järelturul edukalt realiseerida.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Breden on Eesti perefirma ja meie ettevõtte DNAs on juba Eesti eest seista, Eestit edendada ja esindada. Soovime olla läbipaistev ettevõte ja olla eeskujuks tarbijatele, et nad teadlikult ostaks vähem ja tarbiks ühte toodet kauem. Usume, et seeläbi on võimalik meil kõigil teineteist rohkem abistada ja olla tugev kogukondlik ühiskond.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia