Bankish bankish.eu

Bankish

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Bankish pakub finantsettevõtetele terviklikke tarkvaralahendusi, mis toovad nende äri kaasaegsesse, turvalisse ja kliendisõbralikku keskkonda. Bankishi krediidihaldustarkvara katab nii tarbimis- kui ka ärilaenude halduse funktsionaalsust, hoiustemoodulit ja võimaldab kogu krediidiäri haldust ühest kesksest süsteemist.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Kuigi meie tooted ja teenused on digitaalsed, ja meie “tooraineks” on aeg, tugineme oma äris siiski riistvarale ja selle võimekusele. Siit tulebki sisse GreenDice’i efekt – kui meie arvutipargis ei ole mõnel seadmel enam kasutust siis nemad hoolitsevad selle eest, et see jõuaks kasutajateni kes seadet vajavad. Niimoodi vähendame nii oma süsiniku jalajälge ja pikendame oma tööriistade eluiga.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Meie lahendused finantsasutustele on digitaalsed ja optimeeritud paberivaba keskkonna loomiseks ning hoidmiseks – samu põhimõtteid meeldib meile järgida ka oma igapäevatöös. Viimasel ajal on olnud palju “rohepesu” igasugustes sektorites, seega oleme alati olnud uute initsiatiivide suhtes veidi skeptilised. GreenDice’i lähenemine on aga tõesti meie poolehoiu võitnud!

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Kaasaegsed, efektiivsed ja jätkusuutlikud lahendused on meie võti edukasse tulevikku, mis tahes tööstusharus!

 

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia